rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

22 Mart 2023

Bugün Günlük Ziyaret: 2.957 (2.725)

Toplam Ziyaret: 25.981.873 (23.890.440)

Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
05 Şubat 2023
Sayı : 980
Bu kayıt toplam
360 kez okundu.
fb sharer

MESKİ YENİ HİZMET BİNASINDA...

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Mersin Yükseliyor, 41 Kere Müjde, 41 Yeni Açılış' mottosuyla başlatılan açılışların 8'incisi 'MESKİ Yeni Hizmet Binası' oldu. Mersin Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'de dijital imza ile abonelikte bir ilki başlattı ve bekleme süresini 5 dakikaya indirdi.

MESKİ yeni hizmet binasında...
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

13 ilçenin aboneliğinin gerçekleştirilebileceği ve 4 bin 850 metrekare kapalı alana sahip yeni hizmet binası, hem çarşı esnafını hem de Mersinli vatandaşları mutlu etti. Mersinlilere hızlı ve konforlu hizmet vermeye başlayan MESKİ yeni hizmet binasının açılışı, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer tarafından gerçekleştirildi.

MESKİ yeni hizmet binası sayesinde çarşı merkezinin canlanmaya başladığını ifade eden esnaf ve vatandaşlar, daha kolay ve hızlı erişim imkanı bulabilmekten dolayı duydukları mutluluğu ifade ettiler.

"Vatandaşlarımızı yeni hizmet binamıza bekliyoruz"

MESKİ Abone İşleri Dairesi Başkanlığı'nda Abone Operatörü olarak görev alan Nihan Gülle, "Vatandaşlarımıza artık burada hizmet vereceğiz. Daha önce kağıt olan sözleşmelerimizi, şu an doğaya katkı sağlamak amacıyla biyolojik imza şeklinde yapıyoruz. Vatandaşlarımızın evrak getirmesine gerek kalmıyor. Şu anda işlemlerimiz güzel bir şekilde devam ediyor. Herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Vatandaşlarımızı yeni hizmet binamıza bekliyoruz" dedi.

"Daha ulaşılabilir oldu"

Abone Operatörü Gökçer Gülgen ise, yeni binanın hem kendileri hem de vatandaş için daha iyi olduğunu belirterek, "Yeni bina, yeni bir enerji getirdi hepimize. Burası merkezi bir yer olduğundan, vatandaş için de daha ulaşılabilir oldu. Yeni sisteme geçmek, daha az evrakla işlem yapmak, hem çevre için iyi oldu hem de bizim için evrak biriktirme, arşivleme, dosyalama gibi işlemlerde kolaylık sağladı" diye konuştu. MESKİ olarak vatandaş memnuniyetini öncelediklerini belirten Gülgen, "Elimizden geleni yapıyoruz. Umarım burada, çalışmalarımızı daha iyi noktalara ulaştıracağız" ifadelerini kullandı.

MESKİ Çözüm Odası Görevlisi Nefise Canaran da, "Vatandaşlarımız ilk olarak buraya geliyorlar. İşleri burada çözüme ulaşıyor. Evrak kayıttan bütün evraklarımızı alıyoruz, vatandaşlara direkt sorunu çözme odaklı gidiyoruz. Biz burada sorunu çözmek adına varız" dedi.Son Haberler:
_assets/fotograflar

'Güvenli ekonomi bölgeleri şart'

_assets/fotograflar

Seçer, "Türkiye değişim istiyor"

_assets/fotograflar

Vali Pehlivan, "Öğrencilerimizi mağdur etmeyeceğiz"

_assets/fotograflar

İşçilere yüzde 30 zam

_assets/fotograflar

Proje ile 5 bin aileye ulaşıldı

_assets/fotograflar

Tarhan, hasarlı binalarla ilgili bilgilendirme yaptı

_assets/fotograflar

Hataylı üreticilere büyük destek

_assets/fotograflar

Ata'mızın Mersin'e gelişinin 100.yıldönümü

_assets/fotograflar

Üreticilere toprak analiz cihazı

close MESKİ yeni hizmet binasında...
MESKİ yeni hizmet binasında...
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: