rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

22 Mart 2023

Bugün Günlük Ziyaret: 2.480 (2.347)

Toplam Ziyaret: 25.981.396 (23.890.062)

Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
08 Ocak 2023
Sayı : 976
Bu kayıt toplam
464 kez okundu.
fb sharer

AHMET ATAKAN, 'SERVE24 SİSTEMİ DEVREDE'

Özel Haber

Ahmet Atakan, 'Serve24 sistemi devrede'
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Mersin Tenis Kulübü Başkanı Ahmet Atakan, 2019 Şubat ayında gerçekleştirilen seçim sonrası göreve başladıkları günden bugüne yaptıkları çalışmaları anlattı.

Seçimden hemen sonra pandeminin ortaya çıktığını ve zor günler geçirdiklerini hatırlatan Atakan, "Sokağa çıkma yasakları ve beraberinde getirilen benzer yasaklar, herkes gibi bizleri de çok etkiledi. Kort gelirlerimiz azaldı. Kira gelirlerimiz vardı, lokantamızdan gelen gelir vardı. Altyapı kiraları vardı. Hepsinden mahrum kaldık. Personel maaşımız ve giderlerimizi karşılamakta çok zorlandık.

Ancak tüm bu zorluklara rağmen, yönetim kurulu olarak büyük bir özveri ile çalışarak kimseyi işten çıkarmadık. Herkese sahip çıktık. Kulübümüze de sahip çıktık. Pandemi sürecinde imkanlarımız inanılmaz dar olmasına karşın, tüm giderlerimizi karşıladığımız gibi; kortlarımızın bakımlarını da yaptık.

Kulübe katma değer kattı

Pandemi süreci rutine binip, sokağa çıkma yasakları sona erdikten sonra yavaş yavaş eski düzenimize geri döndük. İlk etapta, üyelerimize verdiğimiz taahhütlerimizi yerine getirmeye gayret ettik. Biri lokantanın mutfağını yenilemek, içine soğuk oda yapmaktı. İkincisi ise çok eskiyen beton kortu yenilemekti.

Son olarakta lokantamız denizin yanında olmasına karşın, manzaramız kapalıydı. Bunu da yeniledik. Artık lokantada oturanlar denizi görebiliyorlar. Ayrıca açılır kapanır tavanımızı yaptık. Tüm bunların kulübümüze katma değer kattığını düşünüyorum" dedi.

Serve24

Kulüp üyelerine özel, yeni bir telefon uygulamasını hayata geçirdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Atakan, şunları söyledi: "Üyelerimizin telefonlarına yükledikleri Serve24 uygulaması ile, büyük bir kolaylık getirdik.

Üyelerimiz bu uygulamayı telefonlarına indiriyorlar ve kortlarını ayırabiliyorlar. Oynamak istedikleri kişiyle de uygulama üzerinden anlaşarak, belirledikleri gün ve saatte gelip tenislerini oynuyorlar. Kulüp üyelerimiz bu sistemden çok memnun."Son Haberler:
_assets/fotograflar

'Güvenli ekonomi bölgeleri şart'

_assets/fotograflar

Seçer, "Türkiye değişim istiyor"

_assets/fotograflar

Vali Pehlivan, "Öğrencilerimizi mağdur etmeyeceğiz"

_assets/fotograflar

İşçilere yüzde 30 zam

_assets/fotograflar

Proje ile 5 bin aileye ulaşıldı

_assets/fotograflar

Tarhan, hasarlı binalarla ilgili bilgilendirme yaptı

_assets/fotograflar

Hataylı üreticilere büyük destek

_assets/fotograflar

Ata'mızın Mersin'e gelişinin 100.yıldönümü

_assets/fotograflar

Üreticilere toprak analiz cihazı

close Ahmet Atakan, 'Serve24 sistemi devrede'
Ahmet Atakan, 'Serve24 sistemi devrede'
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: