rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

22 Mart 2023

Bugün Günlük Ziyaret: 2.701 (2.471)

Toplam Ziyaret: 25.981.617 (23.890.186)

Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
19 Eylül 2022
Sayı : 960,961
Bu kayıt toplam
740 kez okundu.
fb sharer

AHMET YILMAZ, "TEKNOZONE OZON JENERATÖRLERİ İLE GÜÇ BİRLİĞİ YAPTIK"

Firma, konut, iş yeri ve fabrikalarda talep bazlı ilaçlama hizmeti hedefiyle 2005 yılında hizmete başlayan İninsecto İlaçlama ve Halk Sağlığı hizmetleri çalışmalarına devam ediyor. Teknozone Ozon Jeneratörleri Bayiliğini firma hizmeti ile birleştiren İninsecto İlaçlama ve Halk Sağlığı hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz, "Sağlık ve çevre kurallarına duyarlılığımızı sürdürerek, en kaliteli hizmeti vermeyi odaklıyoruz" dedi.

Ahmet Yılmaz, Ahmet Yılmaz,
1 / 2 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

İninsecto ilaçlama, pest kontrol ve danışmanlık hizmetleri yanı sıra tarımsal ürünlerin bulunduğu depo, silo, gemi, konteyner gibi ortamların fümigasyon yöntemiyle zararlı haşerelerden korunması için kalite kapsamında hizmet vermektedir.

2022 yılında depo temizliği, pest kontrol ve haşere ile mücadele kapsamında fümigasyon hizmetleri yanı sıra halk sağlığı ve çevre sağlığının kontrol edilmesi konularına yenilikçi, sürdürülebilir bir çözüm sunmak için ürün yelpazesine ozon jeneratörlerini de eklemiştir.

Sağlık ve çevre kuralları önceliğimiz

İninsecto İlaçlama Yönetim kurulu başkanı Ahmet Yılmaz; "Akdeniz Bölgesi Teknozone Ozon Jeneratörleri Bayiliğini firma hizmeti ile birleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutup, sağlık ve çevre kurallarına duyarlılığımızı sürdürerek en kaliteli hizmeti vermeyi odaklıyoruz" dedi.

Yeni nesil ozon jeneratörlerinin hizmet kapsamının oldukça geniş olduğunu belirten Ahmet Yılmaz, zararlılara karşı kullanılan birçok kimyasalın maliyet ve kalite de önemli derece kayıplara sebep olduğunu belirtmektedir. Pandemi sürecinde yaşam, çalışma, üretim ve hizmet alanlarında ozon gazı dezenfeksiyonunun kullanımı ile başlayan çalışmalarına, ozon jeneratörlerinin endüstriyel kullanım alanlarını da eklediklerini söyledi.

Yılmaz, "Gıda ürünlerinde kimyasaldan vazgeçilmeli"

Sebze, meyve, et ve et ürünlerinde, süt ve süt ürünlerinde zararlılara karşı kullanılan kimyasalların giderilmesi için çiftçilerimiz ve gıda üreticileri de kimyasal giderimi için tekrar kimyasal kullanmakta olduğunu belirten Ahmet Yılmaz; "Tüketimden kaynaklı sağlık problemlerinin ve çevre kirliliğinin zincirleri oluşmakta, geleneksel yöntemler nedeniyle ürünler dünya standartlarına uygunsuzluğu ile tanınmaya başlayacağız, bir an önce gıda ürünlerinde kimyasal kullanımdan vazgeçilmeli." dedi.

İninsecto müşteri memnuniyet çalışmalarında; Halk Sağlığı kapsamında yapılan çalışmalar ve müşteri talepleri sonucunda; dünya standartlarında hizmet ve üretim için başlıca çalışmalarda, kimyasal kalıntıların önüne geçmek için ozon gazının kullanımının yaygınlaştığı görülmektedir. Yıkama hatlarında, arıtma proseslerinde, atık su giderimin de ve zararlı birçok etkeni imha etmede ozon gazı kullanımı önem kazanmıştır.

Yeşil üretime önem verilmeli

Yönetim kurulu başkanı Ahmet Yılmaz; ihracat kayıplarının önüne geçmek ve yeni nesil uygulamaları sistemlerimizde uygulamamızın zorunlu olduğunu görüldüğünü, son yıllarda yapılan araştırma ve geliştirme çalışmalarında kimyasal kalıntıların önüne geçmek ve kimyasal maliyetini indirgeyebilmek için yeşil üretim teknikleri üzerine yapılan çalışmalara dikkat çekilmesi gerektiğini belirtiyor.Son Haberler:
_assets/fotograflar

'Güvenli ekonomi bölgeleri şart'

_assets/fotograflar

Seçer, "Türkiye değişim istiyor"

_assets/fotograflar

Vali Pehlivan, "Öğrencilerimizi mağdur etmeyeceğiz"

_assets/fotograflar

İşçilere yüzde 30 zam

_assets/fotograflar

Proje ile 5 bin aileye ulaşıldı

_assets/fotograflar

Tarhan, hasarlı binalarla ilgili bilgilendirme yaptı

_assets/fotograflar

Hataylı üreticilere büyük destek

_assets/fotograflar

Ata'mızın Mersin'e gelişinin 100.yıldönümü

_assets/fotograflar

Üreticilere toprak analiz cihazı

close Ahmet Yılmaz, "Teknozone Ozon Jeneratörleri ile güç birliği yaptık"
Ahmet Yılmaz, "Teknozone Ozon Jeneratörleri ile güç birliği yaptık"
Ahmet Yılmaz, "Teknozone Ozon Jeneratörleri ile güç birliği yaptık"
Ahmet Yılmaz, "Teknozone Ozon Jeneratörleri ile güç birliği yaptık"
  • 1
  • 2
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: