rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 1.655 (1.638)

Toplam Ziyaret: 20.790.812 (18.896.593)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
19 Nisan 2021
Sayı : 891
Bu kayıt toplam
460 kez okundu.
fb sharer

ARAÇ MUAYENE İSTASYONU HİZMETE GİRDİ

Mezitli Belediyesi ve TÜVTÜRK arasında imzalanan protokol ile hayata geçirilen Mezitli Araç Muayene istasyonunun açılışı gerçekleştirildi. Mezitli Deresi yanında bulunan Güneş Park Kompleksinin kuzeyinde yer alan, Mezitli Belediyesinin yer tahsisi yaptığı ve daha önce Tarsus ve Erdemli'de bulunan araç muayene istasyonlarına gitmek zorunda kalan araç sürücülerine büyük kolaylık sağlayan istasyonun açılışına Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ın yanı sıra Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Alpay Antmen, Hacı Özkan, Mezitli Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, TÜVTÜRK Genel Müdürü Naci Menteş, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Araç Muayene İstasyonu hizmete girdi
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Açılışta söz alan TÜVTÜRK Genel Müdürü Naci Menteş, vatandaşlardan gelen yoğun talepleri değerlendirerek istasyonun açılışıyla ilgili Mezitli Belediyesiyle bir protokol imzaladıklarını hatırlatarak, "Mezitli halkına daha yakın bir noktadan hizmet vermek adına böyle bir hizmet oluşturduk.

Vatandaşlarımız Erdemli ya da Tarsus'a yakın olan istasyonumuza gitmek yerine Mezitli'den bu hizmeti alabilecekler, bu da araç sürücülerine hem zaman hem de yakıt açısından büyük avantaj sağlayacak" dedi.

Araç muayene istasyonunun kolay ulaşılır bir yerde olmasını istediklerini vurgulayan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan konuşmasında, "Araç muayene istasyonumuz çok özel bir yerde yapıldı. Mayıs ayında hizmete girecek olan Kültür Merkezimiz, Güneş Parkı Kompleksi ile birlikte çok önemli bir konumda yer alıyor. Ulaşımı son derece kolay. Türkiye'de konum açısındaN bir ilk oluyor. Yine Mezitli örnek olmayı başardı" ifadelerini kullandı

Mezitli Kaymakamı Ahmet Erdoğdu da, "Mezitli'mize çok önemli bir hizmetin açılışında bulunmaktan mutluyum. Çünkü Mezitli en hızlı gelişen ilçelerden birisi. Önemli yatırımlar ilçemize gelmekte. Burası için çok yoğun talep vardı ve bunun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından alkışlar içerisinde hizmete giren araç muayene istasyonunu gezen protokol üyeleri yetkililerden bilgi aldı.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Basından Sansürün Kaldırılışının 113.yıldönümü

_assets/fotograflar

Tatar'dan MTOSB'ye ziyaret

_assets/fotograflar

Nakliyeciler Modern Site'de ısrarcı

_assets/fotograflar

Mesleki Eğitim Merkezi ilk mezunlarını verdi

_assets/fotograflar

İstişare toplantısında Mersin masaya yatırıldı

_assets/fotograflar

Yenileme Projesi tanıtıldı

_assets/fotograflar

Baro Başkanı Özdemir mazbatasını aldı

_assets/fotograflar

Kurban kesim alanı incelendi

_assets/fotograflar

Borçlanma talebi yine reddedildi

_assets/fotograflar

Türk Telekom PİLOT'tan 18 yeni girişime destek

close Araç Muayene İstasyonu hizmete girdi
Araç Muayene İstasyonu hizmete girdi
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: