rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 4.847 (4.626)

Toplam Ziyaret: 23.975.972 (21.964.858)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
22 Mayıs 2022
Sayı : 943
Bu kayıt toplam
235 kez okundu.
fb sharer

SADİR DURMAZ'DAN BAŞKAN YILMAZ'A ZİYARET

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı ağırladı.

Sadir Durmaz'dan Başkan Yılmaz'a ziyaret
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Genel Başkan Yardımcısı Durmaz'ın ziyaretinden onur duyduklarını ve güç aldıklarını belirten Başkan Yılmaz; "Genel Başkanımız, Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde, birlik ve beraberlik içinde inşallah 2023 ve 2024'de mutlak suretle zafere ulaşacağız. Bunun için her şeye sahibiz" dedi.

Toroslar Belediyesini ziyaret eden MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Yunus Emre Kültür Merkezi'nde Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, İl ve İlçe Teşkilat Başkanları ile belediye meclis üyeleri ve belediye personeli tarafından coşkuyla karşılandı.

Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'a Toroslar Belediyesi olarak ilçede hayata geçirdikleri eğitimden sağlığa, spordan turizme, ulaşımdan alt yapıya yönelik çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Başkan Yılmaz; "Sayın Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz'ın kentimize ve belediyemize teşrifleri bizleri son derece mutlu etmiş ve güç vermiştir. Toroslarımızda Cumhur İttifakı'nın, ruhunu yaşıyoruz. 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna inanıyoruz. Bunun kazanımlarını görüyor, anlıyor ve anlatıyoruz" ifadelerini kullandı.

Toroslar'ın geçmişten günümüze belediyecilik anlamında çok önemli hizmetlerin yapıldığı ve yüz akı olmuş bir belediye olduğunu belirten MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ise; "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla belediyelerimizi ve teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda Toroslar Belediyemizdeyiz. Bu güzel buluşma ve kıymetli çalışmaları için Belediye Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz'a teşekkür ederiz" dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Durmaz; "Şehre değer katan, insanların hayat standartlarını ve refah seviyesini yükselten, kültürel hizmetler ve eserler kazandıran bir belediye başkanı, yıllarca arkasından hayırla yad edilir. Bu nedenle belediye başkanlığı son derece zor ve bir o kadar da onurlu, keyifli ve gurur verici bir görevdir.

MHP'li belediyelerimiz, seçimde taahhüt ettikleri hizmetlerin yüzde 90'dan fazlasını 3 yıl bitmeden gerçekleştirmiş durumdalar. Bundan sonra da aynı kararlılıkla ve inançla çalışarak şehre değer katacaklardır. Cumhur İttifakı'nın ruhu ve gücüyle hizmetlerin artarak devam edeceğinden kuşkumuz yoktur" dedi.

Başkan Yılmaz, daha sonra eşi Meltem Yılmaz ile birlikte Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'a, Toroslar Teknik ve Mesleki Eğitim Kursları'nda (TORTEK) el emeği ile üretilen ürünlerden hediye etti.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Polifonik Koro'dan "Ağacın Türküsü"

_assets/fotograflar

Başkan Seçer ve MTSO Heyeti, Moldova'da temaslarda bulundu...

_assets/fotograflar

'İşimiz, gücümüz Toroslar'

_assets/fotograflar

MTSO ve Bm güçlerini birleştirdi

_assets/fotograflar

CNG'li otobüsler için yakıt dolum istasyonu

_assets/fotograflar

'Toplu taşıma, kamu hizmetidir'

_assets/fotograflar

Mercimek, üreticinin yüzünü güldürecek

_assets/fotograflar

Rotary Kulübü'nde devir teslim yapıldı

_assets/fotograflar

Moldova'dan Toroslar'a dostluk ziyareti

_assets/fotograflar

Akdeniz'de hedef 'Sıfır Şiddet'

close Sadir Durmaz'dan Başkan Yılmaz'a ziyaret
Sadir Durmaz'dan Başkan Yılmaz'a ziyaret
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: