rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 4.744 (4.524)

Toplam Ziyaret: 23.975.869 (21.964.756)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
02 Mayıs 2022
Sayı : 940
Bu kayıt toplam
446 kez okundu.
fb sharer

DİNÇER'E TARSUS'TAN TAM DESTEK

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin 7 Mayıs'ta yapılacak seçimli genel kurul öncesi, barışın, kardeşliğin, hoşgörünün şehri Tarsus'ta kurulu meslek odası başkanları Birlik Başkanı Talat Dinçer'e destek ziyaretinde bulundular.

Dinçer'e Tarsus'tan tam destek
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Oda Başkanları, " Esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını ve sıkıntılarına çözüm üretmek için gecesini gündüzüne katan, odalarımız ve esnaf ve sanatkarlarımız arasında birliği, dirliği tesis eden, donanımıyla, bilgisi, tecrübesiyle bizlere rehber olan Birlik Başkanımız Talat Dinçer'le beraberiz" dediler.

Tarsus'ta kurulu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Servis Aracı İşletmecileri Odası Başkanı Mehmet Tıraş, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası Başkanı Halil Şekerci, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Briketçiler ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Şehmus Mahsun Karataş, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer'i ziyaret ederek, 7 Mayıs'ta yapılacak genel kurulda Başkan Dinçer'i destekleyeceklerini ifade ettiler.

Ziyarette konuşan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, barışın, hoşgörünün, kardeşliğin şehri Tarsus'ta kurulu esnaf odası başkanlarına kendisine olan güven ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

İkinci bölge olarak isimlendirilen Erdemli, Silifke, Aydıncık, Anamur, Bozyazı, Mut ve Gülnar'da kurulu meslek odası başkanlarının destek ziyaretinin ardından Tarsus Oda Başkanlarından gelen destekle büyük moral bulan Başkan Dinçer, " Ülkemiz ekonomisinin omurgası olan esnaf sanatkarlarımızın kepenklerin açılması, tezgahların başına geçilmesi, vitrinlerin ışıklı kalması, sermayeye tanınan teşviklerin esnafa uyarlanması için oda başkanları ve yönetici arkadaşlarımızla yıllardır omuz omuza, yürek yüreğe verdiğimiz mücadelemizi, onların desteğiyle, bundan sonra ki süreçte de hep birlikte aynı kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz " dedi.

Konuşmasında Birliğe bağlı 69 meslek odasında üç ay süren seçimli genel kurulların demokrasi şöleni şeklinde sonuçlandığına vurgu yapan Başkan Dinçer, " Bütün odalarımız seçimlerini tamamlayarak bugün bizlerle beraberler. Bu seçimlerde hiçbir üzücü olay meydana gelmedi. Esnafımız demokrasi dersi vererek, kırmadan, dökmeden, incitmeden, seçimlerini tamamladı. 7 Mayıs'ta Birliğimizin genel kurulu ile ilimizde seçim takvimi sona erecek.

Oda Başkanlarımız ve yönetici arkadaşlarımızın Birlik seçiminde de demokrasi örneği sergileyeceğine inancımız tamdır. Bizler esnaf teşkilatı olarak Ahiliğin temsilcileriyiz. Bizim kültürümüzde, kırmak, dökmek yok, birlik, beraberlik, dayanışma var. Her sorunumuzu birlik, dirlik, beraberlik , dayanışma içerisinde çözeceğiz. Bir olursak diri olursak, her engeli aşarız. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize hoş geldiniz diyor, desteğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum" şeklinde sözlerini noktaladı.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Polifonik Koro'dan "Ağacın Türküsü"

_assets/fotograflar

Başkan Seçer ve MTSO Heyeti, Moldova'da temaslarda bulundu...

_assets/fotograflar

'İşimiz, gücümüz Toroslar'

_assets/fotograflar

MTSO ve Bm güçlerini birleştirdi

_assets/fotograflar

CNG'li otobüsler için yakıt dolum istasyonu

_assets/fotograflar

'Toplu taşıma, kamu hizmetidir'

_assets/fotograflar

Mercimek, üreticinin yüzünü güldürecek

_assets/fotograflar

Rotary Kulübü'nde devir teslim yapıldı

_assets/fotograflar

Moldova'dan Toroslar'a dostluk ziyareti

_assets/fotograflar

Akdeniz'de hedef 'Sıfır Şiddet'

close Dinçer'e Tarsus'tan tam destek
Dinçer'e Tarsus'tan tam destek
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: