rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 4.981 (4.801)

Toplam Ziyaret: 20.135.858 (18.264.588)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
12 Ekim 2020
Sayı : 865
Bu kayıt toplam
653 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

BAŞKAN HIZLI BAŞLADI

'Çoban Ateşi Varsa Umut Var Demektir' sloganı ile Türk siyasi tarihine adım atan Doğru Parti, teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Başkan hızlı başladı
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Doğru Parti Mersin İl Başkanlığına atanan Muhsin Bayar'da, büyük bir hızla Mersin'de teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı.

Erdemli, Silifke, Gülnar, Mut, Aydıncık, Bozyazı ve Anamur'a giderek çalışmaların yüzde 90'ını tamamlayan Başkan Muhsin Bayar, gösterilen ilgiden son derece memnun.

İnsanların bir arayış içerisinde olduğunu vurgulayan Bayar, "Gösterilen teveccüh çok fazla. Yapılan araştırmalarda kararsızların oy oranı yüzde 39 olarak gösteriliyor ama, ben bu oranın çok daha yüksek olduğuna inanıyorum" diye konuştu.

'Mersin sahipsiz değil'

Teşkilatlanma çalışmalarının yanı sıra, İl binasının hazırlıklarının da tüm hızıyla sürdüğünü kaydeden Bayar, "Binamız tamamlandığında Doğru Parti Mersin'e damgasını vurmaya hazır hale gelecektir. Kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, tüm yapımızla Mersin'e sahip çıkmaya geliyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Mersinliler, Mersin'e sahip çıkınız' sözünün ışığında, 'Artık Mersin sahipsiz değil' diyoruz" dedi.

Parti çalışmaları ile ilgili de bilgi veren Bayar, "Doğru Parti'nin bu sürece gelmesinde 7 yıllık bir emek var. 2 yıl kadar önce oluşan 'Çoban Ateşi Hareketi', bugün siyasi bir yapılanmaya dönüşmüş ve Doğru Parti adıyla Türkiye genelinde çalışmalarına başlamıştır.

Herkese insan gözüyle bakıyoruz

Partimizin kuruluş ilkesi ve amaçları ise; Anayasa'nın ilk 6.Maddesi ile, ihtilafı olmayan çalışkan, dürüst, Atatürk ilçe ve devrimlerini benimsemiş insanları bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Biz herkese insan gözüyle bakıp; etnik kimlik, din, mezhep ayırt etmeden Türk halkını kucaklamayı amaç edindik.

Kısır çekişmelerden uzak duracağız

Çalışmalarımız da sıradan bir siyasi parti gibi değil; teknik, stratejik, sıra dışı bir siyaset olarak devam edecektir. Siyasetin, artık insanları bıktıran kısır çekişmelerinden, laf atışmalarından kendimizi ayrı tutmayı amaçlıyoruz" şeklinde konuştu.

Muhsin Bayar teşkilatlanma çalışmalarının yanı sıra, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mithat Ertaş ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Mersin Şube Başkanı Mesut Bilir'le görüşerek, parti çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Seçer, "Ortak görevimiz Mersin"

_assets/fotograflar

Muhsin Bayar, 'Bunun adı yüzsüzlüktür'

_assets/fotograflar

Mobilya sektörü düzenleme istiyor

_assets/fotograflar

Başkanlar ortak yayında buluştu

_assets/fotograflar

Arı yetiştiricilerinin dertleri 'Sahte bal'

_assets/fotograflar

Mersin Agropark'ın inşası başlıyor

_assets/fotograflar

Kwaasteniet, Mersin Limanı'nı gezdi

_assets/fotograflar

Sıcaklıklar haşereyi artırdı

_assets/fotograflar

Başkan Yılmaz, saha çalışmalarını inceledi

_assets/fotograflar

Gültak'tan MESİAD'a ziyaret

close Başkan hızlı başladı
Başkan hızlı başladı
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: