rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 2.774 (2.408)

Toplam Ziyaret: 17.319.455 (15.842.923)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
23 Aralık 2019
Sayı : 838
Bu kayıt toplam
2.581 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

MTSO BİR YAŞ DAHA BÜYÜDÜ

Mersin Ticaret ve Sanayi Odasının (MTSO) 134'üncü kuruluş yıl dönümü, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törenle kutlandı. MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, "Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, meclisi, komiteleri ve çalışanlarıyla Mersin'in en büyük, güçlü ve kucaklayıcı ailesi" dedi.

MTSO bir yaş daha büyüdü
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

MTSO'nun 134'üncü yaşı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi. Törene, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Meclis Başkanı Hamit İzol, meclis ve komite üyeleri katıldı. Törende, Kızıltan ve İzol tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.

Oda Başkanı Kızıltan, törende duygusal anlar yaşadı. Konuşmasına "Bugün doğum günümüz" diyerek başlayan Kızıltan, hep gülerek geçirecekleri, başarılarla dolu nice 134 yıllar diledi.

Oda üyeleriyle 134'üncü yılda da bir kez daha buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Kızıltan, "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün önünde buluşmak kıvanç verici. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, meclisi, komiteleri ve çalışanlarıyla Mersin'in en büyük, güçlü ve kucaklayıcı ailesi" diye konuştu.

MTSO'nun, her daim Mersin için çalıştığını dile getiren Kızıltan, "Mersin'i düşünenler, Mersin için çalışanlar, üretenler, istihdam oluşturanlar, fabrikalar kuranlar, ihracat, lojistik, turizm yapanlar, önde gelen sivil toplum örgütlerimizin başkanları, hepimiz Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında birlikteyiz.

Bu, büyük bir güç. Mersin'i ileriye taşıyabilecek en önemli güç Mersin Ticaret ve Sanayi Odasıdır. Sloganımız, güçlü MTSO, güçlü Mersin. Ticaret ve Sanayi Odasını geçmişten bugüne getiren herkese minnet ve şükran duyuyoruz. Yitirdiklerimize de Allah'tan rahmet diliyoruz, huzur içinde yatsınlar. Bugünlere getirip bize teslim ettikleri MTSO'yu bundan sonra da bizler ve bizden sonra gelecekler çok daha iyi bir yere getirecekler ve Mersin de çok daha iyi bir yere gelecek" ifadelerini kullandı.

Meclis Başkanı İzol ise 134 yıllık bir çınar olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Mersin'in, bu birlik ve beraberliği ile çok daha güzel günler göreceğinin altını çizen İzol, "Elbette sorunlarımız olacak ama inanıyorum ki, Mersin'in güzel insanlarının birbirine olan sevgisi, saygısı, hoşgörüsü ile oluşturduğumuz barış ve huzur atmosferi, MTSO'nun hizmetleri ve Mersin insanının girişimci ruhu ile ortaya çıkan ekonomik refah, kentimizi çok daha güzel bir yer yapacaktır.

MTSO, kentin birliğine, dirliğine, huzur ve zenginliğine katkı koymaya devam edecektir. Çünkü Mersin ve Mersinliler bunlara layıktır; ülkemiz ve milletimiz buna layıktır. 134'üncü yılımız kutlu olsun.

MTSO'nun bir parçası olmaktan, sizlerle birlikte Mersin'e, ülkeme ve insanımıza hizmet etmekten onur duyuyorum. 'Baki kalan şu kubbede bir hoş seda imiş' düsturuyla her şey bir gün bitse de yaptığımız bu güzel hizmetlerin maneviyatının sonsuza kadar devam edeceğine yürekten inanıyorum" şeklinde konuştu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

HASKOD'dan Dezenfeksiyon Uyarısı…

_assets/fotograflar

EVDEKAL

_assets/fotograflar

Tüm birimler kırmızı alarmda

_assets/fotograflar

Akdeniz alarmda!

_assets/fotograflar

Kızıltan, "Bu sınavı geçeceğiz"

_assets/fotograflar

Engin, "Acilen ekonomik önlem geliştirmeliyiz"

_assets/fotograflar

Tarık Ciğer güven tazeledi

_assets/fotograflar

Büyükşehir evde çalışma sistemine geçiyor

_assets/fotograflar

OSB Müdürleri Mersin'de buluştu

_assets/fotograflar

'İyi Niyet Mektubu' imzalandı

close MTSO bir yaş daha büyüdü
MTSO bir yaş daha büyüdü
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: