rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 2.366 (1.827)

Toplam Ziyaret: 15.992.874 (14.757.637)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
23 Eylül 2019
Sayı : 825
Bu kayıt toplam
1.110 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

ABDULLAH ÖZDEMİR, 'ÖNERİM VAR DİYEN HERKESE KAPIMIZ AÇIK'

Mersin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Mersin Narenciye Festivali İcra Kurulu Başkanı Ö. Abdullah Özdemir, festival hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü dile getirerek, "Festival için önerim var diyen herkese kapımız açık" dedi.

Abdullah Özdemir, 'Önerim var diyen herkese kapımız açık'
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Meyve ile süsleme yapma konusunda Türkiye'nin ilk ve en büyük festivali olan, Mersin Valiliği himayesinde ve Mersin Ticaret Borsası koordinasyonunda düzenlenen Mersin Narenciye Festivali'nin 7'ncisi bu yıl 1-2-3 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirecek.

Büyükşehir ve merkez ilçe belediyeleri, ilgili il müdürlükleri, Çukurova Kalkınma Ajansı, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Deniz Ticaret Odası, Mersin- Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Akdeniz İhracatçı Birlikleri, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği, Ziraat Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, üretici örgütlerimiz, sivil toplum kuruluşları ve spor kulüpleri temsilcilerinin yer aldığı festivalinin hazırlıkları devam ederken Mersin Narenciye Festivali İcra Kurulu Başkanı Abdullah Özdemir, yediden yetmişe Narenciye Festivali için tek vücut olması gerektiğini belirterek, "Böylesi organizasyonlarda ulaşılabilecek en üst nokta hiçbir zaman yoktur.

Mersin'in ve Mersin'lilerin festivali olan Narenciye Festivali'nin daha da başarılı olabilmesinin yolu, kendisini sürekli olarak geliştirebilmesinden geçmektedir. Bu doğrultuda, icra kurulumuzun çalışmalarının yanında başta tüm Mersin'lilerin önceki yıllarda olduğu gibi festivalimizi sahiplenmesi ve kentimizin tüm dinamiklerinin tek vücut olarak hareket etmesi büyük önem arz etmektedir" dedi.

Mersin tüm değerlerinin festivalde yer alacağını ifade eden Özdemir, "İcra kurulu olarak festivale ilişkin günlük çalışmalarımızın yanında, düzenli bir şekilde toplantılar gerçekleştiriyor, özeleştiride bulunuyor, eksiklerimizi tespit ediyor ve en ince detayına kadar planlamalarımızı yapıyoruz.

Festivalimize katkı sağlamak olan her türlü yapıcı eleştirileri ve çözüm odaklı önerileri not alarak değerlendiriyoruz.

Ayrıca, geçmiş yıllarda festivalimizi ziyaret edenlerin ve izleyenlerin de seslerine kulak vererek onlardan gelen her fikirden yararlanıyoruz.

Başlıca önceliğimiz Mersin tarımının kalbi olan, kentimiz ihracatına önemli katkı sunan ve festivalimizin ana temasını oluşturan narenciyeye tüm kamuoyunun odaklanmasını sağlamaktır.

Bununla birlikte sanattan spora, bilimden kültüre kadar oldukça geniş bir yelpazede Mersin'imizin sahip olduğu her bir değerin festivalimizde yer almasını sağlayarak katılımcılara eğlence dolu bir hafta sonu yaşatmayı hedefliyoruz" diye konuştu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Turnuva Mersin'e yakıştı...

_assets/fotograflar

MTSO ile ICIB arasında protokol imzalandı

_assets/fotograflar

Oda ve Borsalardan Harekata destek

_assets/fotograflar

Soyer ve Seçer, kooperatifleşme için el ele verdi

_assets/fotograflar

Sahilin tadı bisikletle çıkıyor

_assets/fotograflar

Yangınla baş etmenin yolu: Tedbir!

_assets/fotograflar

Şahika Ercümen, rekor için Gilindire Mağarası'nda dalacak

_assets/fotograflar

MIP'ten eğitime destek

_assets/fotograflar

Gören gözler farkındalık etkinliği

_assets/fotograflar

Denizden bir kamyon dolusu çöp çıktı

close Abdullah Özdemir, 'Önerim var diyen herkese kapımız açık'
Abdullah Özdemir, 'Önerim var diyen herkese kapımız açık'
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: