rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 2.528 (2.028)

Toplam Ziyaret: 15.762.518 (14.575.004)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
01 Temmuz 2019
Sayı : 813
Bu kayıt toplam
1.126 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

DAİKİN BÜYÜMEYİ SÜRDÜRÜYOR

Türkiye'deki büyümesini sürdüren iklimlendirme sektörünün duayeni Daikin, Çukurova'daki gücünü artırıyor.

Daikin büyümeyi sürdürüyor
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Bölgeye özel bir önem veren Daikin 25-26 Haziran tarihlerinde Mersin'de Sefa İklimlendirme'nin ana mağaza ve şube açılışlarının ardından 27 Haziran'da Adana Uzman Adana Klima bayisinin açılışını gerçekleştirdi.

Çukurova'da 23 bayiye ulaşan Daikin, 2020 yılında bu sayıyı 25 adete çıkararak bölge pazarındaki hakimiyetini perçinlemeyi hedefliyor. Daikin Türkiye'nin tüm ülkeye yayılmış 350 adet bayisi bulunuyor.

İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin, yeni yatırımları ile Türkiye'yi bölgenin iklimlendirme üssü yapma hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Kurduğu bayi ağı ile Türkiye genelinde her geçen gün daha da yaygınlaşan Daikin Türkiye, Çukurova'daki büyümesine ayrı bir önem veriyor. Bölgedeki bayi ağını artırma amacıyla 25-26 Haziran tarihlerinde Mersin'de 2 bayi açılışı yapan Daikin Türkiye, 27 Haziran tarihinde de Adana'da 1 adet bayi açılışı gerçekleştirdi. Yeni açılışlarla Çukurova'da 23 bayi sayısına ulaşan Daikin Türkiye, bölgedeki hakimiyetini artırırken, '2020 yılında 25 adet bayi' hedefine bir adım daha yaklaşmış oldu.

25 ve 26 Haziran tarihlerinde Mersin'de Sefa İklimlendirme bayisinin ana mağaza ve şube, 27 Haziran'da da Adana'da bulunan Uzman Adana Klima bayisinin açılışlarına katılan Daikin Türkiye CEO'su Hasan Önder, bölgeye verdikleri önemi vurgularken, önceki yıllarda Çukurova'ya daha çok yatırım yapacakları sözünü verdiklerini hatırlatarak şunları söyledi:

"Daikin'in doğrudan yatırımcı olarak Türkiye'ye girişinden itibaren Çukurova bizim için önemli bir bölge oldu. Bölgeye ilk bayi açılışı için geldiğimizde Çukurova'ya daha çok yatırım yapacağımızın sözünü vermiştik.

Sözümüzü yerine getirdik ve 2011 yılından bugüne bayi sayımızı 23 adete çıkarmayı başardık. Elbette bununla yetinmeyeceğiz; bölgedeki büyümemizi sürdürerek 2020 yılında 25 adet bayi hedefimize kolaylıkla ulaşacağız. Çukurova, bizim oldukça kuvvetli olduğumuz bir bölge.

Burada sektörümüz açısından büyük fırsatlar var ve biz Daikin Türkiye olarak pazar payımızı artırmak için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Bölge tüketicisi Türkiye ortalaması baz alındığında bazı kriterleri gözeten bir bilince sahip.

İklimden dolayı yaz-kış klima kullanımı yaygın olduğundan tüketiciler cihazların ısıtma ve soğutma performansının yanı sıra elektrik tüketimini de dikkate alarak seçimlerini yapıyor.

Kalite, performans, dayanıklılık, enerji tasarrufu ve satış sonrası hizmet gibi kriterler söz konusu olduğunda bölge insanı için Daikin markası ilk tercihlerden biri oluyor. Biz de bu bilinçle hareket ederek paydaşlarımızla ve uzman iş ortaklarımızla Çukurova'ya özel yaklaşımlarda bulunuyor, farklı kampanyalar düzenliyoruz.

Daikin ve Airfel markasıyla yer aldığımız iklimlendirme pazarındaki birincil önceliğimizi pazar payımızı yüzde 20'lere çıkarma üzerine kurduk. Daikin Türkiye olarak Çukurova'daki yatırımlarımızı sürdürecek ve bölge insanına hizmet etmeye devam edeceğiz."Son Haberler:
_assets/fotograflar

Ahilik Kültürü Haftası törenle kutlandı...

_assets/fotograflar

Abdullah Özdemir, 'Önerim var diyen herkese kapımız açık'

_assets/fotograflar

Sabancı, "Değer yaratmaya odaklanıyoruz"

_assets/fotograflar

'Kalbini Erken Tanı' toplantısı yapıldı

_assets/fotograflar

Odalar, Mersin için toplandılar...

_assets/fotograflar

Mersin'den Fransa'ya köprü kuruluyor

_assets/fotograflar

Uzunoğlu, "Büyümeyen bir ekonomi var"

_assets/fotograflar

Tiyatro kursu başvuruları başladı

_assets/fotograflar

Çileli yol'da sona gelindi

_assets/fotograflar

Mersin, bilim şenliğine hazırlanıyor

close Daikin büyümeyi sürdürüyor
Daikin büyümeyi sürdürüyor
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: