rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 3.721 (3.161)

Toplam Ziyaret: 16.743.316 (15.360.016)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
01 Nisan 2019
Sayı : 800
Bu kayıt toplam
1.067 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

11 ÜLKEDEN 15 TAKIM YARIŞACAK

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında 5'incisi düzenlenecek olan Tour Of Mersin Uluslararası Mersin Bisiklet Yarışlarında 11 ülkeden 15 takımın yarışması kesinleşti.

11 ülkeden 15 takım yarışacak
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Tour Of Mersin Uluslararası Mersin Bisiklet Yarışlarının hazırlıkları sürüyor. Bu kapsamda, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel başkanlığında yürütme kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Tesislerinde düzenlenen toplantıda, parkurlar, güvenlik önlemleri, ödüller, sağlık, tanıtım ve yarış sonunda yapılacak etkinlikler hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Karşılıklı görüş ve önerilerin alındığı toplantıya Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin ilgili daire başkanları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, geçiş noktalarındaki ilgili belediyelerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Yürütme kurulu toplantısında 3. etabın güzergahının değiştirilmesi kararı alındı. Buna göre, 3. etabın güzergahı Tarsu AVM'den başlayarak Kadıncık Barajı istikametinden devam edecek ve Çamlıyayla Belediyesi önünde sona erecek.

Yıllara göre takım ve sporcu sayısının artış gösterdiği Tour Of Mersin'e şu ana kadar 42 takım başvuru yaptı. Bunlar arasından 11 ülkeden 15 takım yarışacak. Kesinleşen ülke ve takımlar arasında Almanya'dan Rad Team Herrmann, Bahreyn'den VIP Sport, Belarus'tan Minsk Cycling Team, Bulgaristan'dan Cycling Team Hemus, Etiyopya'dan Nice Pro Cycling Team, İsviçre'den BNP Sport ve Speeder Cycling Team, Kazakistan'dan National Track Team, Rusya'dan Marathon Tula, Sırbistan'dan Sırbistan Milli Takımı, Türkiye'den Türkiye Milli Takım, Konya Torku Spor, Salcano Sakarya ile Ukrayna'dan Lviv Cycling Team ve Ferei Pro Cycling yer alıyor.

4 etaptan oluşan ve 25-28 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Tour Of Mersin Uluslararası Mersin Bisiklet Yarışlarının ilk etabında sporcular, Anamur-Ören-Bozyazı-Aydıncık-Sipahili-Yanışlı güzergahında 118,2 kilometre, 2. etabında Mut-Zeyne-Gülnar-Silifke-Susanoğlu-Kız Kalesi- Erdemli ve Mezitliboyunca 192,1 kilometre, 3. etabında Tarsu AVM- Kadıncık Barajı ve Çamlıyayla Belediyesi Önünde 65 kilometre ile yarışmanın son etabı olan 4. etapta da Cumhuriyet Meydanı-Demokrasi Kavşağı-Kent Ormanı-Karahacılar- Kuyuluk Yolu-Otoban-Çeşmeli-Göçmen Kavşağı- Mersin İdman Yurdu Meydanı-Göçmen Kavşağı-Özgecan Arslan Barış Meydanı güzergahında 118,1 kilometre pedal çevirecek.Son Haberler:
_assets/fotograflar

'Kıl Çadırlar Aydınlanıyor'

_assets/fotograflar

KA.DER Mersin'de Aysu Zeka güven tazeledi

_assets/fotograflar

90 okul, eTwinning'e başvuru hakkı kazandı

_assets/fotograflar

Yeni üyeler ruhsatlarını aldı

_assets/fotograflar

İmzalar atıldı

_assets/fotograflar

Kadına şiddeti önlemede çalışmalar sürüyor

_assets/fotograflar

Öğretim elemanlarına teşekkür belgesi

_assets/fotograflar

Discount marketlerle mücadele başladı

_assets/fotograflar

MTSO ile üniversite arasında işbirliği

_assets/fotograflar

Eğitimde fırsat eşitliği bu proje ile sağlandı

close 11 ülkeden 15 takım yarışacak
11 ülkeden 15 takım yarışacak
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: