rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 22 (22)

Toplam Ziyaret: 15.057.314 (13.965.138)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
11 Mart 2019
Sayı : 797
Bu kayıt toplam
1.441 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

SOYDAN, "VATANDAŞ BİZE HESAP SORABİLECEK"

Sorgulanabilir, şeffaf bir belediye olacakları sözünü veren Cumhur İttifakı MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan; "Vatandaş gelip bize hesap sorabilecek. Millet hesap sormazsa bu devran böyle sürüp gider" diye konuştu.

Soydan,
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan yaklaşan yerel seçimler öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Demokrasiye inanların kendinden önce karşısındaki bireyin mutlu olması için çaba sarf ettiğine dilkat çeken Soydan, "Bu yüzden biz 'en büyük vaadimiz sevgimiz' diyerek yola çıktık. Ancak Mezitli'de vatandaşlara bir dokunup bin ah işitiyoruz. İnsanlar mutsuz; insanlar konuşmak, dert paylaşmak, huzurla yaşamak istiyor. İnsanlar gülmek istiyor; hizmet istiyor. Ben Mezitli'deki hemşerilerimin taktir duygusuna yürekten inanıyorum.

Vatandaşımız çalışkan, işinin ehli ve kentini hakkıyla yönetecek insanları tercih edecektir. Buna şüphe yok! Çaldığımız her kapıda, tuttuğumuz her elde gönülden sevgiyle karşılanıyoruz. En büyük motivasyonumuz insanların şahsıma olan inancıdır. Bununla da gurur duyuyorum. Çünkü biz mazeret değil, proje üretiyoruz" ifadelerini kullandı.

Mersin'in markası Mezitli olacak

Mezitli'de turizm adına önemli adımlar atacaklarına da vurgu yapan Soydan, "Sahil şeridimiz Türkiye'nin nadir bulunan yerlerindendir. Ancak bunu işleyebilmek, vatandaşa sunabilmek önemli. Artık Mersin'e gelen insanların uğrak noktası Mezitli olacak. Kentimizi kültürle, sanatla, doğayla buluşturacağız. Mezitli'de yapılacak o kadar çok iş, daha önce vatandaşımıza dokunulmamış o kadar çok fikir var ki; kendimi bu anlamda şanslı hissediyorum.

Muhteşem projelerle geliyoruz. Tertemiz bir sayfa açıp huzurun, mutluluğun resmini hemşerilerimizle hep birlikte çizeceğiz. Vatandaşımızın yaşam kalitesi yükselecek; güçlü bir kent olacağız. Emin olun; önümüzdeki yıllarda Mersin'in markası Mezitli olacak" dedi.

Birlikte kazanacağız

Mevcut yönetim ya da daha önceki yönetimler hakkında şu anda konuşmayı tercih etmediğini dile getiren Soydan, "Mevlana'nın da dediği gibi 'Dünle beraber gitti cancağzım, ne kadar söz varsa düne ait; şimdi yeni şeyler söylemek lazım.' Biz en yeniyi, en güzeli, en doğruyu söyleyeceğiz. Eskiyle oyalanacak, kaybedecek vaktimiz yok.

Üretmemiz lazım. Üreteceğiz, paylaşacağız, birlikte kazanacağız! Üretmeyen kimse, Mezitli Belediyesi'nde söz sahibi olamayacak. Vatandaşımız da çalışanımız da herkes üretmek zorunda kalacak.

Sebze üreteceğiz. Meyve üreteceğiz. Hiçbir şey yapamıyorsak fikir üreteceğiz. Vatandaş belediyeye gelip fikir sunabilecek. Ortak müşterekte buluşacağız. Yeri gelecek bize dur demesini bilecek. Bizi yönlendirecek; sorgulayacak.

Sorgulanabilir, şeffaf bir belediye olacağız. Mezitli'deki vatandaşım bana 7 gün 24 saat ulaşabilecek. Telefonum her daim açık olacak. Kapalı kapılar ardında, halka tepeden bakan olmayacağız. Milletin içinde, kibire rağmen Mezitli'yi yöneteceğiz. Vatandaş gelip bize hesap sorabilecek. Millet hesap sormazsa bu devran böyle sürüp gider.

Kötüye, ranta, çıkara karşı vicdanlı olan herkes bu belediyede söz sahibi olacak. Cumhuriyete, Atatürk'ün ilke, inkılap ve hedeflerine, doğaya, insana ve bilime değer veren herkesle beraber emin adımlarla Mezitli'ye hak ettiği değeri vereceğiz" diye konuştu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

3.durak Mersin

_assets/fotograflar

Heyet, MDTO'yu ziyaret etti

_assets/fotograflar

Seçer, 1 ayı değerlendirdi

_assets/fotograflar

Çetin Oranlı, "Ruha Dokunan Patiler" adlı kitabını imzaladı..

_assets/fotograflar

Aktay, "Çatlakları gizleyenlere nasıl güvenebiliriz ?"

_assets/fotograflar

Gültak, öğrencilerle çöp topladı

_assets/fotograflar

Bürokratlara "siyaset yapmayın' uyarısı!

_assets/fotograflar

Geri Dönüşüm Parkı açıldı

_assets/fotograflar

Esnaf otoparka kavuşacak..

_assets/fotograflar

Çocuk trafik eğitim parkı açıldı

close Soydan, "Vatandaş bize hesap sorabilecek"
Soydan, "Vatandaş bize hesap sorabilecek"
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: