rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 3.849 (3.631)

Toplam Ziyaret: 15.339.945 (14.225.955)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
11 Şubat 2019
Sayı : 793
Bu kayıt toplam
1.254 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

ALO 185 ÇAĞRI MERKEZİ YENİLENDİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 12 Ağustos 2015 tarihinden itibaren vatandaşlarımızın hizmetine sunulan "MESKİ Alo 185 Çağrı Merkezi" hattı, bugüne kadar gelen 838 bin talep ve şikayet çözüme kavuşturdu.

Alo 185 Çağrı Merkezi yenilendi
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Uzman kadrosuyla 7/24 vatandaşların taleplerine cevap veren merkez, TSE tarafından belgelendirilen ilk Çağrı Merkezi özelliğine sahip.

TS EN ISO 18295-1 Müşteri İletişim Merkezleri ve TS EN ISO 18295-2 Müşteri iletişim Merkezlerini kullanan işverenler için Müşteri İletişim Merkezleri standardları, müşterin beklentilerini karşılamak, müşterilere doğru, hızlı, güvenilir, müşteri odaklı bir hizmet sunabilmek, müşteri iletişim kalitesinde iyileştirme sağlamak, iletişimde yaşanan sorunları ivedi olarak gidermek amacı ile hazırlanmış yönetim sistemi standartları çerçevesinde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 2018 yılı Mayıs ayında Türkiyede ilk belgelendirilen MESKİ Alo 185 hattı vatandaşlarına en iyi hizmet vermek için yenilenme ve iyileştirme çalışmalarını sürdürüyor.

MESKİ, gerek belediyecilik hizmetlerinin sunumu, gerekse vatandaşların hizmetlere daha kolay erişimini sağlamak amacıyla Alo 185 Çağrı Merkezinde sürekli iyileştirmeler yapıyor.

Hizmet kalitesinden ödün vermeyerek vatandaş odaklı çalışan MESKİ KalDer tarafından 'Sürdürülebilir Ortak Gelecek ' teması ile 27. Kalite Kongresi ödül töreninde 'Türkiye Mükemmellik Ödülü'nü aldı.

Kalite çıtasını günden güne yükseltmeyi hedefleyen MESKİ Genel Müdürlüğü hizmetlerinde sürekli gelişme ve iyileşmeyi sağlıyor.

Vatandaşların daha iyi hizmet almaları için gereken hassasiyeti gösteren MESKİ tarafından, Mahalle muhtarlarının taleplerini ve isteklerini bekleme süresi olmadan direk iletebileceği bir sistem kuruldu.

MESKİ Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada "Mersin'nin 13 ilçesinde hizmet veren ekipler tarafından iş programına alınan arızaya ise en kısa zamanda müdahale ederek vatandaşların talep ve isteklerini yerine getiren Mersin'nin her noktasına haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren MESKİ Alo 185 Çağrı Merkezi personelimiz uzman kadrosu, güler yüzlü çalışanlarıyla 7/24 mesai kavramı olmaksızın arıza, ihbar, şikayet, planlı ve plansız su kesintileri gibi her türlü konuya en hızlı şekilde cevap vererek talepleri hassasiyetle değerlendirip vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor.

Çağrı merkezimiz hizmet kalitesi standartlarını her geçen gün vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda artırarak çizgisini en üst seviyeye çıkartmaktadır.

Bu kapsamda bilgisayar, donanımlı telefonlar, ergonomik çalışma masaları ve nezih bir çalışma ortamı oluşturulurken ekip sayısı artırıldı.

Hizmete geçtiği günden bugüne kadar vatandaşlarımızınzın taleplerinin sonuçlandırmasında emeği geçen çağrı merkezi çalışanlarımıza ve tüm personelimize teşekkür ederiz" denildi.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Stratejik Kalkınma Planı çağrısı

_assets/fotograflar

Mahkeme Kocamaz'ın itirazını reddetti.. Koca suskunluğunu bozdu...

_assets/fotograflar

Mersin Tabip Odasından 'metanol zehirlenmesi' açıklaması

_assets/fotograflar

Karaca, 'Gazetelerimizin de kalkınması lazım'

_assets/fotograflar

Kadın girişimcilere sosyal medya eğitimi

_assets/fotograflar

Yaz tarım kampı sona erdi

_assets/fotograflar

Mersin, marka değeri sıralamasında 10. oldu

_assets/fotograflar

120 genç bisiklet turuna katıldı

_assets/fotograflar

4 bin olaya müdahale ettiler

_assets/fotograflar

İşaret dili ile destek ve şikayet hattı kuruldu

close Alo 185 Çağrı Merkezi yenilendi
Alo 185 Çağrı Merkezi yenilendi
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: