rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 4.929 (4.678)

Toplam Ziyaret: 15.057.222 (13.965.046)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
24 Eylül 2018
Sayı : 773
Bu kayıt toplam
476 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

BRİÇ'TE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Mersin Briç Spor Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin en uzun soluklu turnuvaları arasında yer alan '34. Uluslararası Mersin Briç Turnuvası'nda ödüller sahiplerini buldu.

Briç'te ödüller sahiplerini buldu
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen 34. Uluslararası Mersin Briç Turnuvası Ödül Töreni'ne Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Kerim Tufan, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel, Türkiye Briç Federasyonu Bölge Temsilcisi Tahsin Vurgun, Türkiye Briç Federasyonu Genel Koordinatörü Ali Uçar, Türkiye Briç Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Fikret Ak, Mersin Briç Kulübü Başkanı Dr. İbrahim Kerem, Adana Briç Kulübü Başkanı Hikmet Dörtkaş, Hatay Briç Kulübü Başkanı Selim Çelenk, Yenişehir Briç Kulübü Başkanı Aydın Altuntaş, meclis üyeleri ve sporcular katıldı.

Gerçekleştirilen ödül töreninde söz alan Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Kerim Tufan, "Mersin, tarımıyla, sanayisiyle, turizmiyle çok özel bir şehir. Sayın Başkanımız göreve geldiğinde bu güzelliklerin içerisine bir de spor şehri kimliğini ekleyelim dedi. Vaatlerinden bir tanesi de buydu. Göreve geldiğinden bu tarafa eskileri devam ettirirken, üzerine yenileri de koyarak bu günlere geldik. Mersin'de hem uluslararası hem de ulusal çok özel spor etkinlikleri yapılır. Başkanımız dediği gibi burayı bir spor kenti yaptı. Daha da büyüyerek devam edecek inşallah" dedi.

Mersin Briç Kulübü Başkanı Dr. İbrahim Kerem ise konuşmasında, "5 yıldır olduğu gibi bu yıl da desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bir ata sporu olan briçe herkesin Mersin Büyükşehir Belediyesi gibi destek vermelerini ümit ediyoruz. Sağ olsunlar, var olsunlar" diye belirtti.

Türkiye'nin en uzun soluklu ve en geleneksel briç turnuvası olma özelliğini taşıyan 34. Mersin Uluslararası Briç Festivali'nde tüm müsabakalar, Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi'nde gerçekleşti. Turnuvaya, Türkiye'nin dört bir yanından ve yurt dışından çok sayıda oyuncu katıldı.

Yunanistan, Romanya ve Çek Cumhuriyeti'nden 11 oyuncunun katıldığı turnuvada, 3 adet özel ikili, 1 adet takım şampiyonası ile 1 adet açık ikili müsabaka gerçekleşti. Festivalde birçok kategoride yarışan sporcular, dereceye girebilmek için mücadele etti.

Türkiye'nin farklı birçok ilinden oyuncuların katılım gösterdiği müsabakaların ardından dereceye giren sporcular düzenlenen törenle kupalarını alırken, sporculara toplam 20 bin TL ödül verildi.

Protokol üyeleri ve sporcular ile çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından tören sona erdi.Son Haberler:
_assets/fotograflar

3.durak Mersin

_assets/fotograflar

Heyet, MDTO'yu ziyaret etti

_assets/fotograflar

Seçer, 1 ayı değerlendirdi

_assets/fotograflar

Çetin Oranlı, "Ruha Dokunan Patiler" adlı kitabını imzaladı..

_assets/fotograflar

Aktay, "Çatlakları gizleyenlere nasıl güvenebiliriz ?"

_assets/fotograflar

Gültak, öğrencilerle çöp topladı

_assets/fotograflar

Bürokratlara "siyaset yapmayın' uyarısı!

_assets/fotograflar

Geri Dönüşüm Parkı açıldı

_assets/fotograflar

Esnaf otoparka kavuşacak..

_assets/fotograflar

Çocuk trafik eğitim parkı açıldı

close Briç'te ödüller sahiplerini buldu
Briç'te ödüller sahiplerini buldu
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: