rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 76 (76)

Toplam Ziyaret: 15.057.368 (13.965.192)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
24 Eylül 2018
Sayı : 773
Bu kayıt toplam
418 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

KARADUVAR KÜLTÜR MERKEZİ'NDE SONA YAKLAŞILDI

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, Karaduvar Mahallesi'nde yapımı devam eden "Kültür Merkezi" inşaatında incelemelerde bulundu. Mahalle sakini vatandaşlar ile belediyede görevli mimar ve mühendislerle birlikte inşaatı gezen Başkan Pamuk, yapılacaklar hakkında teknik çizimler üzerinden yetkililerden bilgi aldı.

Karaduvar Kültür Merkezi'nde sona yaklaşıldı
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Çalışmaların hızlandırılıp yapının en kısa sürede vatandaşların hizmetine açılması talimatını veren Başkan Pamuk, yapının etrafının yeşillendirilmesini ve mahalleye yeni bir park daha kazandırılmasını da istedi.

Kültür Merkezi inşaatını incelediği sırada Başkan Muhittin Pamuk'un yanına gelen Karaduvar sakinleri, gerek mahallelerine böyle bir yapıyı kazandırmasından, gerekse de sunulan diğer hizmetler nedeniyle Başkan Pamuk'a teşekkür ettiler. Başkan Pamuk, söz konusu inşaattaki incelemelerinin ardından Karaduvar Limanı'na inerek, burada Balıkçı Barınağı'nı ziyaret ederek, balıkçı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaretlerinin ardından kısa bir değerlendirme yapan Başkan Pamuk, "Akdeniz Belediyesi yönetimi olarak, uyguladığımız tasarruf politikası sayesinde, belediyenin borç yükünü hafifleterek ve aciliyet teşkil etmeyen cari harcamalarda ciddi bir kısıtlamaya giderek, bütçemizi vatandaşlarımız ve ilçemiz için hizmet ve yatırımlara dönüştürüyoruz.

Çünkü belediye bütçesinin, milletimizin bizlere emaneti olduğunu biliyoruz. Bizler de bu emaneti yine vatandaşlarımıza hizmet için en verimli ve etkin şekilde kullanıyoruz.

Aynı ilkeler ışığında, bütçemizi vatandaşlarımız için proje ve yatırımlarda kullanmaya, Akdeniz'in ihtiyaç duyduğu kültürel, sosyal ve sportif tesislerin yapımına devam edeceğiz" diye konuştu.

Başkan Muhittin Pamuk, açıklamasını; "Yakın geçmişte yapımını tamamlanıp hizmete açılan onlarca kültürel ve sportif tesisin yanı sıra, Karaduvar'da yapımı süren Kültür Evi de uyguladığımız bu politikanın bir ürünü ve sonucudur.

İnsan odaklı, vatandaşa hizmeti önceleyen, israfa asla izin vermeyen, belediye gelir ve kaynaklarını yine halkımıza ve kentimize hizmet için kullanan yönetim ilkesinden taviz vermeyeceğiz.

Tamamlandığı zaman Karaduvar Mahallemize yakışacak olan bu kültür merkezini, Akdeniz'e ve vatandaşlarımıza kazandıracağımız için mutluyuz, gururluyuz" sözleriyle tamamladı.Son Haberler:
_assets/fotograflar

3.durak Mersin

_assets/fotograflar

Heyet, MDTO'yu ziyaret etti

_assets/fotograflar

Seçer, 1 ayı değerlendirdi

_assets/fotograflar

Çetin Oranlı, "Ruha Dokunan Patiler" adlı kitabını imzaladı..

_assets/fotograflar

Aktay, "Çatlakları gizleyenlere nasıl güvenebiliriz ?"

_assets/fotograflar

Gültak, öğrencilerle çöp topladı

_assets/fotograflar

Bürokratlara "siyaset yapmayın' uyarısı!

_assets/fotograflar

Geri Dönüşüm Parkı açıldı

_assets/fotograflar

Esnaf otoparka kavuşacak..

_assets/fotograflar

Çocuk trafik eğitim parkı açıldı

close Karaduvar Kültür Merkezi'nde sona yaklaşıldı
Karaduvar Kültür Merkezi'nde sona yaklaşıldı
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: