rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 1.110 (1.096)

Toplam Ziyaret: 14.941.306 (13.858.203)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
27 Ağustos 2018
Sayı : 769
Bu kayıt toplam
494 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

VATANDAŞLARA KUCAK DOLUSU ÇİÇEK

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi Mersin genelinde mezarlık ziyaretlerini gerçekleştiren vatandaşlara çiçek, su, lokum, kolonya ve bayram şekeri dağıttı. Mezarlık girişine kurulan stantlarda ikram edilen hediyeler bayram öncesi mezarlık ziyaretini gerçekleştiren vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Vatandaşlara kucak dolusu çiçek
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı nedeniyle arife günü mezarlık ziyareti gerçekleştiren Mersinlilere, kaybettikleri yakınlarının mezarlarına dikmeleri için Begonya türü çiçeklerden yaklaşık 33 bin adet dağıttı.

Özel günlerde ve dini bayramlarda kabir ziyaretine gelenlere geleneksel olarak çiçek dağıtımı yapan Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da geleneği bozmadı. Kurban Bayramı dolayısıyla ölen yakınlarının mezarlarını ziyarete gelen vatandaşları Büyükşehir Belediyesi ekipleri kucak dolusu çiçekle karşıladı. On binlerce çiçek Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Mersin'deki mezarlık girişlerinde vatandaşlara Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin armağanı olarak verildi.

Dağıtılan çiçeklerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar yapılan hizmetin oldukça düşünceli bir davranış olduğunu dile getirerek, Başkan Kocamaz'a teşekkürlerini ilettiler.

Mezarlık girişinde dağıtımı yapılan ikramlıklar ve çiçek için Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürlerini ileten vatandaş Mehmet Uysal ise, "Girişte verilen hizmetler çok güzel. İnsan sıcak havada ihtiyaçlarını gideriyor. Dağıtılan çiçeklerde mezarlıklarımıza güzel bir görüntü veriyor. Mezarlıklarımız tertemiz ve her şey dört dörtlük. Biz Büyükşehir Belediye başkanımızdan memnunuz" ifadelerini kullandı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın talimatı üzerine Akbelen Mezarlığı'nda yer alan Mersin şehitlerinin ebedi istirahatgâh alanına açık hava kliması takıldı. Başkan Kocamaz'ın geçtiğimiz haftalarda şehit mezarlığına gerçekleştirdiği ziyaret esnasında talimatını verdiği açık hava kliması, ekipler tarafından Kurban Bayramı öncesi monte edildi.

Mersin'in bunaltan sıcaklarında şehit ailelerinin mezar ziyaretlerini daha rahat ve serin bir ortamda yapabilmesi için takılan açık hava kliması, sıcak havayı 15 dereceye kadar soğutabiliyor. Şehit yakınlarını ziyarete gelen vatandaşların sıcak havadan etkilenmemesi için takılan klima, kabristan ziyaretini gerçekleştiren ailelerin biraz da olsa serinlemesine yardımcı olacak.Son Haberler:
_assets/fotograflar

KOBİ'ler Hezarfen ile kalkınacak

_assets/fotograflar

Özdemir, "Bakliyat bereketlidir"

_assets/fotograflar

Gelir-gider tablosu askıya çıkacak

_assets/fotograflar

Fuarın favorisi Biberli Baklava

_assets/fotograflar

'Yenişehir'i birlikte yöneteceğiz'

_assets/fotograflar

Gültak, "Doğruyu, uzlaşarak bulalım"

_assets/fotograflar

TBİM Projesi yurt geneline yayılıyor

_assets/fotograflar

Fark yaratan projeler bu lisede...

_assets/fotograflar

SODES, kadınları iş yaşamına kazandırıyor

_assets/fotograflar

Seçer, meclis üyeleri ile buluştu

close Vatandaşlara kucak dolusu çiçek
Vatandaşlara kucak dolusu çiçek
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: