rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 1.658 (1.545)

Toplam Ziyaret: 14.942.402 (13.859.101)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
27 Ağustos 2018
Sayı : 769
Bu kayıt toplam
539 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

DİNÇER'DEN ÇOCUKLARA ŞEFKAT ELİ

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Kurban Bayramı sevincini yuva çocuklarıyla paylaştı. Başkan Dinçer, Mersin Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde yaşayan ihtiyaç sahibi yetim çocuklarla bir araya gelerek kestiği iki kurbanı yuvaya bağışladı ve burada barınan 15'i erkek 40'ı kız toplam 55 çocuğa bayramlık hediye etti.

Dinçer'den çocuklara şefkat eli
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Bayramların toplumun her kesimini kucaklayan ve insani tüm değerleri bünyesinde barındıran önemli günler olduğuna vurgu yapan Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, "Bu bağlamda insani ve sosyal sorumluluk kapsamında bayramlarda yardımlaşma, dayanışma içerisinde bulunup, imkanı olmayana yardım ve şefkat elini uzatmak hepimizin görevidir.

Biz bu Kurban Bayramında iyiliği çocuklarımızla paylaşma, yardımlarımızı yerine ulaştırma adına yuvada barınan çocuklarımızla bir araya geldik.

Ayrıca bu etkinliğimizle yuvada barınan çocuklarımıza bayramda kendilerini yalnız hissetmemeleri adına moral ve motivasyon verme amacındayız" dedi.

Açıklamasını"Bayramın coşkusunu yaşamak için, bayramın vecibelerini unutmamak lazım" şeklinde sürdüren Başkan Dinçer; iyilikleri paylaşarak çoğaltma amacında olduklarının altını çizerek "Bayramın vecibeleri kapsamında güçsüzlere şefkat eli uzatmak, ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak, küskünlüklere son vermek gerek.

Biz bu amaç doğrultusunda Kurban Bayramı dolayısıyla kestiğimiz iki kurbanı yuvaya bağışlıyoruz. Ayrıca çocuklarımıza bazı hediye ediyoruz. Bunlar bu ülkenin çocukları. Onların topluma faydalı birey olarak yetişmelerini sağlamak hepimizin görevi.

Bu amaç doğrultusunda bugün buradayız. Bu duygu düşüncelerle başta yuvada barınan çocuklarımız olmak üzere esnaf ve sanatkarlarımız ile Mersinli hemşehrilerimizin kurban bayramını kutluyorum" şeklinde sözlerini tamamladı.

Mersin Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğüne gerçekleştirilen ziyarette Birlik Başkanvekili Ömer Şahbudak, Birlik Yönetim kurulu üyesi Mustafa Güçyetmez, Birlik Disiplin Kurulu Başkanı Aziz Biricik, Mersin Fotoğrafçılar Odası Başkanı Önder Türkmen ve Mersin Berberler Odası Başkanı Doğan Gündüz'de hazır bulundu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

KOBİ'ler Hezarfen ile kalkınacak

_assets/fotograflar

Özdemir, "Bakliyat bereketlidir"

_assets/fotograflar

Gelir-gider tablosu askıya çıkacak

_assets/fotograflar

Fuarın favorisi Biberli Baklava

_assets/fotograflar

'Yenişehir'i birlikte yöneteceğiz'

_assets/fotograflar

Gültak, "Doğruyu, uzlaşarak bulalım"

_assets/fotograflar

TBİM Projesi yurt geneline yayılıyor

_assets/fotograflar

Fark yaratan projeler bu lisede...

_assets/fotograflar

SODES, kadınları iş yaşamına kazandırıyor

_assets/fotograflar

Seçer, meclis üyeleri ile buluştu

close Dinçer'den çocuklara şefkat eli
Dinçer'den çocuklara şefkat eli
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: