rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 1.349 (1.338)

Toplam Ziyaret: 14.755.559 (13.685.944)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
14 Mayıs 2018
Sayı : 754
Bu kayıt toplam
439 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

ÖZDEMİR, "HİZMET İÇİN ADAYIM"

Mersin Barosu Başkan Vekili Gazi Özdemir, 23 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Mersin Barosu başkanlık seçimlerinde, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Özdemir,
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Mersin Baro Odasında adaylık açıklamasıyla ilgili basın toplantısı düzenleyen Özdemir, "Saygın avukat ve etkili baro için, adalet ve hukuk için, herkes için, demokrasi isteyen bir baro için, yargı bağımsızlığını ve tarafsızlığını savunan bir baro için, temel hak ve özgürlükleri savunan bir baro için, katılımcı ve bütünleştirici bir baro için, şeffaf ve hizmet üreten bir baro için, güçlü baro, güçlü avukat için ve birlikte yönetmek için adayım" dedi.

Cumhuriyet rejiminin kazanımlarına sahip çıkan ve egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu yönetim şeklini benimseyen bir baro başkanı olacağı sözünü veren Özdemir, "Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına bağlı, onları kendisine yaşam biçimi seçen, yargı bağımsızlığını savunan, milli değerlere sahip çıkan bir başkan olacağım.

Meslektaşlarımız arasında hangi siyasi düşünceden ve ırktan olursa olsun, herhangi bir ayrım gözetmeksizin öncelikle meslektaşımız, mesleğimiz ve baromuz için hizmet eden, bu uğurda var gücüyle çalışan bir başkan olacağım. Baronun kaynaklarını öncelikle baromuz ve meslektaşlarımız için kullanacağım. Güçlü baro, güçlü avukat için, birlikte yönetmek için ve siz değerli meslektaşlarıma hizmet etmek için adayım" ifadelerini kullandı.

18 yıllık meslek hayatı boyunca Mersin Barosu'nun çeşitli komisyonlarında ve kurullarında aktif olarak çalıştığı bilgisini veren Özdemir, "Bu süre içerisinde birçok deneyim kazanarak 2014 yılında yapılan seçimlerde siz değerli meslektaşlarımın oyları ile Mersin Barosu yönetim kurulu üyesi olarak seçildim.

2016 yılında yapılan baro seçimlerinde, Mersin Barosu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendim. Bu dönemde Mersin Barosu Başkan Yardımcılığı görevim ile birlikte Avukat Haklarından Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliği, Stajyerlerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliği, Spor Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliği ve Staj Kurulu Başkanlığı yaptım. Başkanlık divanında başkan yardımcısı olarak bulunduğum ve etkili olarak görev yaptığım bu dönemde baromuza ve meslektaşlarımıza hizmet odaklı çalışma anlayışı ile hareket ettim" diye konuştu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Özyiğit, 'Belediyeyi başımız dik kazanacağız'

_assets/fotograflar

İstihdam seferberliğine destek sürüyor

_assets/fotograflar

Stratejik dengeler masaya yatırıldı

_assets/fotograflar

Seçer, "Yerel esnafı destekleyeceğiz"

_assets/fotograflar

Adaylar, Kent Zirvesi'nde buluştu

_assets/fotograflar

MTOSB'de 'İstihdam' toplantısı

_assets/fotograflar

Özyiğit, "Sağlıklı kent betondan oluşmaz"

_assets/fotograflar

Yılmaz, "Tencerede borç kaynıyor"

_assets/fotograflar

Esnaftan istihdam seferberliğine destek

_assets/fotograflar

'Borsa, kentin denge kurumudur'

close Özdemir, "Hizmet için adayım"
Özdemir, "Hizmet için adayım"
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: