rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 1.198 (1.159)

Toplam Ziyaret: 13.955.216 (12.933.540)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
09 Nisan 2018
Sayı : 749
Bu kayıt toplam
334 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

AVUKAT OFİSLERİ HİZMETE GİRDİ

Mersin Barosu tarafından hayata geçirilen Avukat Ofisleri'nin açılışı yapılarak avukatların hizmetine girdi. Ofis açmak isteyip de açamayan avukatlar, Mersin Barosu'nun açmış olduğu hazır ofislerde meslek hayatını sürdürebilecek.

Avukat ofisleri hizmete girdi
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Mersin Barosu Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen ofis açılışını Mersin Barosu Başkanı Av. Ali Er, Genel Sekreter Av. Eren Mülayim, Sayman Av. Melike Zafer Gürgen, komisyon, merkez, kulüp başkanları ve avukatlarla birlikte yaptı.

Avukatlık Ofisleri Projesi'ni çok önemsediklerini ve üzerinde titizlikle çalıştıklarını ifade eden Baro Bşk. Er, "Türkiye'de sadece birkaç baroda uygulanan bu sistemi, Mersin Barosu olarak bizler de gerçekleştirerek meslektaşlarımızın kullanımına sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Avukatlık ofisi açmak isteyip de açamayan avukatlarımızın kullanımı için hayata geçirmiş olduğumuz 'Mersin Barosu Avukat Ofisleri Projesi' kapsamında, Mersin Barosu Sosyal Tesisleri 2. katında görüşme, bireysel çalışma ve toplantı odaları ayrı olmak üzere avukatlarımızın hizmetine sunduğumuz hazır ofisler, meslektaşlarımızın hizmetine girmiştir. Meslektaşlarımıza bu ofislerde, sekreterlik hizmeti ve ofis araç gereçleri ile hazır ofis sunuyoruz. Bu ofisten isteyen bütün meslektaşlarımız faydalanabilir. Başvuruda bulunan meslektaşlarımızın sayısının daha da artmasını bekliyoruz. Özellikle, meslek hayatına ilk adımı atan avukatlarımızın mutlaka başvuruda bulunup faydalanmalarını öneriyorum. Bu projemizle, mesleğe yeni adım atan meslektaşlarımıza büyük ölçüde destek oluyoruz. Geleceğimizin avukatlarını yetiştirmek, onların mesleki gelişimine katkı sağlamak en önemli görevlerimizden birisidir. Meslektaşlarımızın geleceğine yapacağımız her bir yatırım, en büyük mutluluğumuz, en büyük gururumuzdur. Meslektaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

Avukatlık ofislerinden faydalanmak için başvuruda bulunan Av. Mustafa Hakan Cüceler ve Av. Fatma Kaloğlu Koçak ofiste çalışmalarına başlayarak, "Her geçen gün kazanç kapısı daralan avukatlık mesleğinde, meslektaşlarına destek olarak bu örnek bir projeyi hayata geçiren Baro Başkanımız Av. Ali Er'e teşekkür ediyoruz" dedi.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Dinçer, "TSG Stadı kent meydanı olmalı"

_assets/fotograflar

Veysel Sarı'dan toplumsal çağrı...

_assets/fotograflar

Atar, "Enerji politikamız iflas etti"

_assets/fotograflar

Kondi, "Kurban paylaşmak ve yakınlaşmaktır"

_assets/fotograflar

Özdemir, 'Göstergeler tüketiciyi etkilemekte'

_assets/fotograflar

EKAV'dan gençlere destek

_assets/fotograflar

Depboylu'dan Engelliler Dairesine ziyaret

_assets/fotograflar

Tarihi, dokunarak öğrendiler

_assets/fotograflar

Mahalle evi kursiyerlerinden renkli sergi

_assets/fotograflar

Hükümlüler Meslek ediniyor...

close Avukat ofisleri hizmete girdi
Avukat ofisleri hizmete girdi
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: